GNEWS.PL

Elegancki Filip Bobek na prezentacji ramówki Polsatu [FOTO]



Elegancki Filip Bobek

Niestety tym razem samotnie


Wczoraj show-biznes świętował premierę nowej jesiennej ramówki telewizji Polsat. W warszawskiej restauracji Endorfina na Foksal pojawiło się sporo gwiazd, w tym serialowy gwiazdor Filip Bobek. Zwróciliśmy uwagę na jego stylizację. I trzeba przyznać, że jest bardzo modna. Ciemno-granatowa, zamszowa marynarka, w połączeniu z bordowymi spodniami z tego samego materiału, jasna koszula i szare buty, to bardzo elegancki i bardzo udany zestaw.

Mimo że Bobek wyglądał znakomicie, to jednak był smutny. Może dlatego, że przyszedł na imprezę sam. Jesteśmy bardzi ciekawi w kim zadurzony jest Filip. Może w końcu zechciałby o tym opowiedzieć na łamach jakiegoś kolorowego magazynu? To na pewno będzie ciekawsze niż wyznania, że przy technologicznych nowinkach zapomina nawet o kobietach…



ZOBACZ TAKŻE:
Hollywoodzki gwiazdor: Jestem gejem i odmawiam wizyty w Rosji!
Andrzej Piaseczny z ukochanym na plaży! [FOTO]
Gwiazdor rosyjskiej TV ujawnił się na antenie. Zwolnili go!

ja - 18 sierpnia 2014 o 19:57    (0) (0)

Takiego sąsiada jak gość 22:56 mieć to ja dziękuję...

gość - 1 czerwca 2014 o 22:56    (3) (0)

Jak nie jest gejem to dlaczego mieszka z partnerem -sąsiad.

jan - 21 maja 2014 o 16:06    (1) (0)

ale jestescie upierdliwi, jezeli jest gejem to co z tego, nie wszyscy maja parcie na szkło zeby przedstawiac siebie i partnera obojetnie jakiej opcji, czy bedzie wam sie lzej zyło jak poznacie kto jest partnerem/ ką Filipa, a nawiasem to ładne ciacho z niego

anonim - 14 maja 2014 o 11:10    (1) (1)

ludzie co wy za brednie opowiadacie aż nie chce się tego słuchać p.Filip nie jest gejem skąd te pomysły się wzięły... Dajcie mu wkącu święty spokój... nie znacie go osobiście to nie wtrącajcie się w jego życie osobiste... i nie wymyślajcie bajek po co robicie sensacje myślicie że nie ma własnych problemów niż tylko słuchanie że jest gejem....wy macie swoje życie a on swoje to dajcie już spokój z tym !!!!!

Anonim - 3 maja 2014 o 15:51    (0) (0)

czyyli ktory to jego chłop???

gosc - 27 grudnia 2013 o 13:59    (1) (1)

Jednak to prawda?

ELKA - 26 grudnia 2013 o 18:31    (2) (1)

Już wszystko wiem- zwracam honor "GOSCIU" - teraz wszystkie elementy ukladanki sa na swoim miejscu. Wystarczylo TO nazwisko. Filip jest GEJEM. Dziekuje!

gosc - 23 grudnia 2013 o 17:11    (0) (1)

Jeśli będzie pracował w Lekarzach to jest prawda co do jego partnera .który będzie reżyserem tego serialu od 9 odcinka.

ELKA - 23 grudnia 2013 o 10:50    (0) (0)

Jesli to nie plotka to chetnie sie dowiem kim jest legendarny partner Filipa...aktorem? Starym rezyserem? Scenarzysta??Kelnerem???? Moze Filip rzeczywiscie bedzie pracowal w Lekarzach, ale to jeszcze nie dowod, ze ma partnera i jego partner tez bedzie tam pracowal....bez dowodu to zaden news - to kolejna plotka....jedna pani drugiej pani - ktos cos slyszal, ktos cos widzial...

Gość - 21 grudnia 2013 o 18:04    (0) (0)

To nie jest plotka .

ELKA - 20 grudnia 2013 o 14:35    (0) (0)

Uwielbiam takie wpisy jak poniżej - czyli niby KTO jest jego parterem???? kolejna plota...

Gość - 19 grudnia 2013 o 13:57    (1) (0)

Filip Bobek i jego partner znajdą prace w serialu "Lekarze".

gosc - 15 grudnia 2013 o 19:08    (0) (0)

Ja też chcę,żeby w końcu się to jakoś wyjaśniło, bo temat coraz bardziej się nasila .Czytałam komentarz osoby ,która podobno koło niego mieszka i twierdzi ,że Filip Bobek ma partnera.

ELKA - 13 grudnia 2013 o 16:33    (1) (1)

Filip nie jest GEJEM! Jest singlem i ma do tego prawo! Dajcie mu wreszcie SPOKÓJ!!! Czemu samotny facet od razu musi być GEJEM??? Jeśli macie dowody (np zdjecia) to proszę - w przypadku Zienia - zdjęcia są. Opulikujcie Filipa w objęciach swojego "partnera" i wtedy piszcie o nim jak o GEJU!

ika - 2 grudnia 2013 o 21:25    (0) (2)

kolejny gej udający hetero, nie rozumiem takich facetów, od lat wiadomo ze gej, po co te lansowanie , udawanie

no tak - 18 listopada 2013 o 10:53    (0) (0)

widzę że wszystkich pustych idiotów dalej bawią kiepskie tematy.

lejek - 15 listopada 2013 o 21:32    (2) (1)

a o czym mowa robaczki? Podłubcie sobie w noskach będziecie wiedzieli.Hejka psychole ciekawskie.

LILA - 3 listopada 2013 o 17:38    (2) (2)

Droga Vero, napisalas to tak, ze w zasadzie nie wiadomo- jest gejem czy nie jest??? Zgadzam się z tym ze nikomu nic do tego, ale w koncu bycie GEJEM nie jest takie straszne... Tyle jest już wpisow w internecie na ten temat, ze gdyby p. Filip nie byl gejem- to by publicznie powiedzial: sluchajcie nie jestem GEJEM!!! A on milczy, jakby mial cos do ukrycia!

Vera - 22 października 2013 o 18:05    (4) (0)

Co za brednie! Szkoda, że imiennie nie miał odwagi podpisać się pod artykułem autor tego niskich lotów, wyssanego z palca newsa. Napisał go z tak wielką pewnością jakby sam bywał w łóżku z panem Bobkiem. Wstyd panie "dziennikarzu" karmić publiczkę informacjami obliczonymi na wywołanie taniej sensacji wśród gawiedzi. Bobek nie jest gejem a nawet gdyby nim był, to jest człowiekiem na tyle skromnym by nie obnosić się ze swoją orientacją szczególnie w plotkarskich magazynach, bo nikomu nic do tego a jego preferencje są tylko i wyłącznie jego sprawą.

zero - 16 września 2013 o 02:58    (0) (5)

Kto jest partnerem Filipa Bobka?

gość - 6 września 2013 o 17:38    (2) (6)

Nie mogę w to uwierzyć, że Filip Bobek jest gejem.

beza - 6 września 2013 o 10:00    (16) (3)

a skąd te "rewelacje", dlaczego każdemu samotnemu facetowi przypisuje się gejostwo, a samotnej kobiecie nie, jak piszecie takie rzeczy to proszę podac 100% dowody np. zdjęcia, a tylko hejtujecie, jedna pani drugiej pani, wiem na pewno itd., jak jest wie on tylko sam i tylko on.

mateusz - 2 września 2013 o 09:52    (5) (2)

On jest gejeeeeem? Nie wiedziałem. ;ooo

:-) - 30 sierpnia 2013 o 19:07    (2) (10)

No w sumie, to chetnie bym zoabczyl jak wyglada jego facet. Nie rozumiem, po co sie tak ukrywac, skoro i tak wszyscy wiedza.

LodekDuzy - 30 sierpnia 2013 o 18:59    (2) (12)

on jest w zwiazku z takim starym rezyserem. Milosc nie wybiera.