GNEWS.PL

Elegancki Filip Bobek na prezentacji ramówki Polsatu [FOTO]



Elegancki Filip Bobek

Niestety tym razem samotnie


Wczoraj show-biznes świętował premierę nowej jesiennej ramówki telewizji Polsat. W warszawskiej restauracji Endorfina na Foksal pojawiło się sporo gwiazd, w tym serialowy gwiazdor Filip Bobek. Zwróciliśmy uwagę na jego stylizację. I trzeba przyznać, że jest bardzo modna. Ciemno-granatowa, zamszowa marynarka, w połączeniu z bordowymi spodniami z tego samego materiału, jasna koszula i szare buty, to bardzo elegancki i bardzo udany zestaw.

Mimo że Bobek wyglądał znakomicie, to jednak był smutny. Może dlatego, że przyszedł na imprezę sam. Jesteśmy bardzi ciekawi w kim zadurzony jest Filip. Może w końcu zechciałby o tym opowiedzieć na łamach jakiegoś kolorowego magazynu? To na pewno będzie ciekawsze niż wyznania, że przy technologicznych nowinkach zapomina nawet o kobietach…



ZOBACZ TAKŻE:
Hollywoodzki gwiazdor: Jestem gejem i odmawiam wizyty w Rosji!
Andrzej Piaseczny z ukochanym na plaży! [FOTO]
Gwiazdor rosyjskiej TV ujawnił się na antenie. Zwolnili go!

gosc - 27 grudnia 2013 o 13:59    (0) (1)

Jednak to prawda?

ELKA - 26 grudnia 2013 o 18:31    (0) (1)

Już wszystko wiem- zwracam honor "GOSCIU" - teraz wszystkie elementy ukladanki sa na swoim miejscu. Wystarczylo TO nazwisko. Filip jest GEJEM. Dziekuje!

gosc - 23 grudnia 2013 o 17:11    (0) (1)

Jeśli będzie pracował w Lekarzach to jest prawda co do jego partnera .który będzie reżyserem tego serialu od 9 odcinka.

ELKA - 23 grudnia 2013 o 10:50    (0) (0)

Jesli to nie plotka to chetnie sie dowiem kim jest legendarny partner Filipa...aktorem? Starym rezyserem? Scenarzysta??Kelnerem???? Moze Filip rzeczywiscie bedzie pracowal w Lekarzach, ale to jeszcze nie dowod, ze ma partnera i jego partner tez bedzie tam pracowal....bez dowodu to zaden news - to kolejna plotka....jedna pani drugiej pani - ktos cos slyszal, ktos cos widzial...

Gość - 21 grudnia 2013 o 18:04    (0) (0)

To nie jest plotka .

ELKA - 20 grudnia 2013 o 14:35    (0) (0)

Uwielbiam takie wpisy jak poniżej - czyli niby KTO jest jego parterem???? kolejna plota...

Gość - 19 grudnia 2013 o 13:57    (1) (0)

Filip Bobek i jego partner znajdą prace w serialu "Lekarze".

gosc - 15 grudnia 2013 o 19:08    (0) (0)

Ja też chcę,żeby w końcu się to jakoś wyjaśniło, bo temat coraz bardziej się nasila .Czytałam komentarz osoby ,która podobno koło niego mieszka i twierdzi ,że Filip Bobek ma partnera.

ELKA - 13 grudnia 2013 o 16:33    (1) (1)

Filip nie jest GEJEM! Jest singlem i ma do tego prawo! Dajcie mu wreszcie SPOKÓJ!!! Czemu samotny facet od razu musi być GEJEM??? Jeśli macie dowody (np zdjecia) to proszę - w przypadku Zienia - zdjęcia są. Opulikujcie Filipa w objęciach swojego "partnera" i wtedy piszcie o nim jak o GEJU!

ika - 2 grudnia 2013 o 21:25    (0) (2)

kolejny gej udający hetero, nie rozumiem takich facetów, od lat wiadomo ze gej, po co te lansowanie , udawanie

no tak - 18 listopada 2013 o 10:53    (0) (0)

widzę że wszystkich pustych idiotów dalej bawią kiepskie tematy.

lejek - 15 listopada 2013 o 21:32    (2) (1)

a o czym mowa robaczki? Podłubcie sobie w noskach będziecie wiedzieli.Hejka psychole ciekawskie.

LILA - 3 listopada 2013 o 17:38    (2) (2)

Droga Vero, napisalas to tak, ze w zasadzie nie wiadomo- jest gejem czy nie jest??? Zgadzam się z tym ze nikomu nic do tego, ale w koncu bycie GEJEM nie jest takie straszne... Tyle jest już wpisow w internecie na ten temat, ze gdyby p. Filip nie byl gejem- to by publicznie powiedzial: sluchajcie nie jestem GEJEM!!! A on milczy, jakby mial cos do ukrycia!

Vera - 22 października 2013 o 18:05    (4) (0)

Co za brednie! Szkoda, że imiennie nie miał odwagi podpisać się pod artykułem autor tego niskich lotów, wyssanego z palca newsa. Napisał go z tak wielką pewnością jakby sam bywał w łóżku z panem Bobkiem. Wstyd panie "dziennikarzu" karmić publiczkę informacjami obliczonymi na wywołanie taniej sensacji wśród gawiedzi. Bobek nie jest gejem a nawet gdyby nim był, to jest człowiekiem na tyle skromnym by nie obnosić się ze swoją orientacją szczególnie w plotkarskich magazynach, bo nikomu nic do tego a jego preferencje są tylko i wyłącznie jego sprawą.

zero - 16 września 2013 o 02:58    (0) (5)

Kto jest partnerem Filipa Bobka?

gość - 6 września 2013 o 17:38    (2) (6)

Nie mogę w to uwierzyć, że Filip Bobek jest gejem.

beza - 6 września 2013 o 10:00    (15) (3)

a skąd te "rewelacje", dlaczego każdemu samotnemu facetowi przypisuje się gejostwo, a samotnej kobiecie nie, jak piszecie takie rzeczy to proszę podac 100% dowody np. zdjęcia, a tylko hejtujecie, jedna pani drugiej pani, wiem na pewno itd., jak jest wie on tylko sam i tylko on.

mateusz - 2 września 2013 o 09:52    (5) (2)

On jest gejeeeeem? Nie wiedziałem. ;ooo

:-) - 30 sierpnia 2013 o 19:07    (2) (10)

No w sumie, to chetnie bym zoabczyl jak wyglada jego facet. Nie rozumiem, po co sie tak ukrywac, skoro i tak wszyscy wiedza.

LodekDuzy - 30 sierpnia 2013 o 18:59    (2) (12)

on jest w zwiazku z takim starym rezyserem. Milosc nie wybiera.